Logo Gmina Szczekociny

News

News zdjęcie id 106

WYŚCIGI KOLARSKIE

20.05.2015

WYŚCIGI KOLARSKIE

                                PUCHAR  BURMISTRZA  MiG SZCZEKOCINY

                                PUCHAR  STAROSTY POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO

                                PUCHAR  FIRMY  DOMBUD

                                PUCHAR  FIRMY  MEBLE WÓJCIK

 

                                PODCZAS  XII MIĘDZYNARODOWEGO  WYŚCIGU

                                        „SZLAKAMI  JURY” -16.05.2015r.

 

  Podczas III etapu i kryterium wyścigu „Szlakami Jury” w Szczekocinach odbyły się również  zawody dla młodszych kategorii wiekowych wyścigi zaliczane do Challange Ślaskiego Związku Kolarskiego, jak również  zabawy rowerowe dla dzieci.

Organizatorów cieszy duża  liczba uczestników.

 

Dekoracji najmłodszych zawodników dokonywali

  Ola Karol Trybek  - Firma DomBud

  Sylwia Witold Wójcik – Firma Meble Wójcik

  Kazimierz Trybek – Firma DomBud

  Mirosław Nowak – Prezes Olimpijczyka Szczekociny

    Kategoria Żak dziewczyny

  1. Małgorzata Manowska – DSR Author Pszczyna

  2. Martyna Papierok – Cykloklasa Merida SP1 Rydułtowy

  3. Agnieszka Bolenda – Cykloklas Merida SP1 Rydułtowy

 

    Kategoria  Żak chłopcy

  1. Chojnacki Kacper – GK Zagłębie Sosnowiec

  2. Konrad Juraszczyk – KK Żory Fuji

  3.Mikolaj Szulik – KK Żory Fuji

 

    Kategoria  Młodziczka

  1.Agnieszka Marciniak – MLKS Wieliuń

  2.Marta Glapa– MLKS Wieluń

  3.Ewa Miłek – Sokół Kęty

 

    Kategoria  Młodzik

   1.Robert Rzepka  - UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin

   2.Patryk Plasota  - KLKS Azalia Brzóza Króleska

   3.Kacper Siński – ULKS Huragan Żagań

 

   Wyścig dla szkół podstawowych  klasa  1-3

  1.Jan Łuków – UKS Toszecka Grupa Kolarska

  2.Milena Tokarska – MGLKS Błękitni Koziegłowy

  3.Hubert Kozłowski – Olimpijczyk Szczekociny

  4.Konrad Nowak – Olimpijczyk Szczekociny

  5.Bartłomiej Graciński – Olimpijczyk Szczekociny

  6.Emilka Kostecka – Olimpijczyk Szczekociny

  Wyścig Szkoła Podstawowa  klasa 4-6

  1.Sandra Skrobarczyk – MGLKS Błękitni Kozieglowy

  2.Kamil Jadowski – MGLKS Błękitni Koziegłowy

  3.Maja Wrona – Olimpijczyk Szczekociny

  4.Paweł Kozłowski – Olimpijczyk Szczekociny

  5.Adrian Koścień – Olimpijczyk Szczekociny

  Gratulacje dla wszystkich uczestników wyścigów i zapraszamy  za rok na kolejne zmagania

 

                                                                                                                  „Olimpijczyk”

Burmistrz Miasta

mgr Jacek Lipa

godz. przyjęć interesantów:

poniedziałek: 16.00 -17.00

wtorek, środa czwartek, piątek: godz. 8.30 - 9.30

Urząd Miasta i Gminy Szczekociny

ul. Senatorska 2
42-445 Szczekociny
tel.: 34 355 70 50
fax: 34 355 71 65
e-mail: umig@szczekociny.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.