News zdjęcie id 232

ZAGŁOSUJ NA MACIEJA BORKOWSKIEGO

12.02.2016

ZAGŁOSUJ NA MACIEJA  BORKOWSKIEGO- NOMINOWANY W PLEBISCYCIE NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA ROKU  2015 GAZETY MYSZKOWSKIEJ  I  KURIERA  ZAWIERCIAŃSKIEGO

Kolejny młody wychowanek Klubu Olimpijczyk Szczekociny. W roku 2015 osiągnął bardzo dobre wyniki sportowe w kolarstwie szosowym jak również przełajowym w kat. Junior Młodszy.

Podczas sezonu szosowego w roku 2015 wielokrotnie stawał  na podium podczas wyścigów, jest medalistą Mistrzostw Śląska. Uzyskał kwalifikację do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Fantastycznie rozpoczął także sezon przełajowy. Na 22 rozegrane wyścigi przełajowe 18 kończyło się dla Maćka  miejscem na podium, z tego  osiem wyścigów zaliczył jako numer jeden.  Maciek Borkowski  podczas 79 Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym

w Lublinie zdobył  po bardzo emocjonującej walce brązowy medal. W klasyfikacji generalnej

Pucharu Polski zajął drugie miejsce warto dodać,  że sklasyfikowanych zostało siedemdziesięciu zawodników z całego kraju. Maciek na drugiej pozycji  ukończył również klasyfikacje Challange PZKol

ZAGŁOSUJ  NA  REPREZENTANTA  SZCZEKOCIN  W PLEBISCYCIE MOŻNA  WYCIĄĆ KUPON Z KURIERA  ZAWIERCIAŃSKIEGO  LUB WYSŁAĆ  SMS