Logo Gmina Szczekociny

News

News zdjęcie id 94

Rozpoczynamy sezon 2015 czyli sportowe rywalizacje na szczekocińskim „Orliku”

07.05.2015

Od  8 maja nastąpi inauguracja rozgrywek V edycji Osiedlowej Ligi Szczekocin w piłce nożnej , natomiast dla sympatyków tenisa, których w naszej miejscowości systematycznie przybywa, zorganizowana zostaje po raz drugi Liga Tenisa Ziemnego. Współzawodnictwo w obu tych dyscyplinach zostało podzielone na  trzy  kategorie wiekowe :

U-13 szkoła podstawowa, U-16 gimnazjum,U+16 kategoria otwarta.

    Zachęcamy do aktywnego spędzenia najbliższych dni i udziału w wydarzeniach przygotowanych przez organizatora rozgrywek ,zarówno jako zawodnicy jak i kibice. Coś dla siebie znajdą zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci.  

     Wszystkie szczegóły sportowych przedsięwzięć  realizowanych na „Orliku” śledzić można również na stronie NASZ ORLIK wpisując nazwę naszej miejscowości w zakładce (znajdź orlik).

 

 Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 691947103. Poniżej przedstawione zostają harmonogramy rozgrywek sezonu 2015.

Harmonogram rozgrywek OSIEDLOWEJ  LIGI  SZCZEKOCIN

w Piłce Nożnej EDYCJA V „ORLIK” U+16                                                                                       

KOLEJKA I

16.05.2015 18:30

Jubiler Team - Aktimelki

 16.05.2015 17:15

Afera Rokitno - Goleniawy

17.05.2015 17:15

Green Devils - Witów

17.05.2015 18:30

Zryw Secemin - AZSiaki

KOLEJKA II

23.05.2015 18:30

Jubiler Team - Afera Rokitno

23.05.2015 17:15

Green Devils - Aktimelki

24.05.2015 17:15

Zryw Secemin - Goleniawy

24.05.2015 18:30

AZSiaki - Witów

                                                                                      KOLEJKA III

30.05.2015 18:30

Jubiler Team - Green Devils

30.05.2015 17:15

Zryw Secemin - Afera Rokitno

31.05.2015 17:15

AZSiaki - Aktimelki

31.05.2015 18:30

Witów - Goleniawy

KOLEJKA IV

06.06.2015 18:30

Jubiler Team - Zryw Secemin

06.06.2015 17:15

AZSiaki - Green Devils

07.06.2015 17:15

Witów - Afera Rokitno

07.06.2015 18:30

Goleniawy - Aktimelki

KOLEJKA V

13.06.2015 18:30

Jubiler Team - AZSiaki

13.06.2015 17:15

Witów - Zryw Secemin

14.06.2015 17:15

Goleniawy - Green Devils

14.06.2015 18:30

Aktimelki - Afera Rokitno

 

KOLEJKA VI

20.06.2015 18:30

Jubiler Team - Witów

20.06.2015 17:15

Goleniawy - AZSiaki

21.06.2015 17:15

Aktimelki - Zryw Secemin

21.06.2015 18:30

Afera Rokitno - Green Devils

KOLEJKA VII

27.06.2015 18:30

Jubiler Team - Goleniawy

27.06.2015 17:15

Aktimelki - Witów

28.06.2015 17:15

Afera Rokitno - AZSiaki

28.06.2015 18:30

Green Devils - Zryw Secemin

 

Harmonogram rozgrywek OSIEDLOWEJ  LIGI  SZCZEKOCIN

w Piłce Nożnej EDYCJA V „ORLIK” U-16

                                                                                          

KOLEJKA I

08.05.2015 17:15

Wolni Strzelcy - Chemicy

08.05.2015 18:30

Lider Team - Bartek Team

 

KOLEJKA II

15.05.2015 17:15

Wolni Strzelcy - Lider Team

15.05.2015 18:30

Bartek Team - Chemicy

 

KOLEJKA III

22.05.2015 17:15

Wolni Strzelcy - Bartek Team

22.05.2015 18:30

Chemicy - Lider Team

 

UWAGADwie najlepsze drużyny  grają w play-off do trzech zwycięstw.

 

Harmonogram rozgrywek OSIEDLOWEJ  LIGI  SZCZEKOCIN

w Piłce Nożnej EDYCJA V „ORLIK” U-13

KOLEJKA I

13.05.2015 17:00

4 B - Kacper Team

13.05.2015 18:00

5 B - Norbert Team

 

KOLEJKA II

20.05.2015 17:00

4 A - 4 B

20.05.2015 18:00

Norbert Team - Kacper Team

 

KOLEJKA III

27.05.2015 17:00

4 A - 5 B

27.05.2015 18:00

Norbert Team - 4 B

 

KOLEJKA IV

03.06.2015 17:00

4 A - Norbert Team

03.06.2015 18:00

Kacper Team - 5 B

 

KOLEJKA V

10.06.2015 17:00

4 A - Kacper Team

10.06.2015 18:00

4 B - 5 B

 

UWAGADwie najlepsze drużyny  grają w play-off do trzech zwycięstw.

 

Harmonogram rozgrywek LIGI  SZCZEKOCIN

w tenisie ziemnym Edycja II  „ORLIK” U+16

 

KOLEJKA I

Termin rozegrania  spotkania od-do     

11.05.2015 -18.05.2015

Jeruzalem Robert - Sikora Marcin

11.05.2015 -18.05.2015

Orliński Marcin - Domagalski Mariusz

11.05.2015 -18.05.2015

Nowak Damian - Jędrychowski Tomasz

11.05.2015 -18.05.2015

Caban Jakub - Błaszczyk Sebastian

 

KOLEJKA II

18.05.2015 -25.05.2015

Jeruzalem Robert - Orliński Marcin

18.05.2015 -25.05.2015

Nowak Damian - Sikora Marcin

18.05.2015- 25.05.2015

Caban Jakub - Domagalski Mariusz

18.05.2015 -25.05.2015

Błaszczyk Sebastian - Jędrychowski Tomasz

 

KOLEJKA III

25.05.2015 -01.06.2015

Jeruzalem Robert - Nowak Damian

25.05.2015 -01.06.2015

Caban Jakub - Orliński Marcin

25.05.2015 -01.06.2015

Błaszczyk Sebastian - Sikora Marcin

25.05.2015 -01.06.2015

Jędrychowski Tomasz - Domagalski Mariusz

 

KOLEJKA IV

01.06.2015 -08.06.2015

Jeruzalem Robert - Caban Jakub

01.06.2015 -08.06.2015

Błaszczyk Sebastian - Nowak Damian

01.06.2015 -08.06.2015

Jędrychowski Tomasz - Orliński Marcin

01.06.2015 -08.06.2015

Domagalski Mariusz - Sikora Marcin

 

KOLEJKA V

08.06.2015 -15.06.2015

Jeruzalem Robert - Błaszczyk Sebastian

08.06.2015 -15.06.2015

Jędrychowski Tomasz - Caban Jakub

08.06.2015 -15.06.2015

Domagalski Mariusz - Nowak Damian

08.06.2015 -15.06.2015

Sikora Marcin - Orliński Marcin

 

KOLEJKA VI

15.06.2015 -22.06.2015

Jeruzalem Robert - Jędrychowski Tomasz

15.06.2015 -22.06.2015

Domagalski Mariusz - Błaszczyk Sebastian

15.06.2015 -22.06.2015

Sikora Marcin - Caban Jakub

15.06.2015 -22.06.2015

Orliński Marcin - Nowak Damian

 

KOLEJKA VII

22.06.2015 -29.06.2015

Jeruzalem Robert - Domagalski Mariusz

22.06.2015 -29.06.2015

Sikora Marcin - Jędrychowski Tomasz

22.06.2015 -29.06.2015

Orliński Marcin - Błaszczyk Sebastian

22.06.2015 -29.06.2015

Nowak Damian - Caban Jakub

 

UWAGA : CZTERECH NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW WYŁONIONYCH Z ROZGRYWEK LIGI TENISA   UCZESTNICZY W  PÓFINAŁACH  III MISTRZOSTW SZCZEKOCIN .  Pary półfinałowe zawodnik 1-4, 2-3.

 

 

Harmonogram rozgrywek LIGI  SZCZEKOCIN

w tenisie ziemnym Edycja II  „ORLIK” U-16

KOLEJKA I

11.05.2015 – 18.05.2015

Sikora Marcin - Pustuł Norbert

11.05.2015 - 18.05.

Bieniek Konrad - Sadowski Domin

 

KOLEJKA II

18.05.2015 – 25.05.2015

Sikora Marcin - Bieniek Konrad

18.05.2015 – 25.05.

Sadowski Dominik - Pustuł Norbert

 

KOLEJKA III

25.05.2015 – 02.06.2015

Sikora Marcin - Sadowski Dominik

25.05.2015- 02.06.

Pustuł Norbert - Bieniek Konrad

 

UWAGA : Zawodnicy z miejsc I i II wystąpią w III Mistrzostwach Szczekocin w Tenisie Ziemnym.

               

Harmonogram rozgrywek LIGI  SZCZEKOCIN

w tenisie ziemnym Edycja II  „ORLIK” U-13

 

KOLEJKA I

11.05.2015 16:00

Domagalski Bartosz - Wojciechowski Sławomir

11.05.2015 17:00

Walasek Hubert - Czekała Piotr

11.05.2015 18:00

Ostrowski Sebastian - Adamczyk Hubert

 

KOLEJKA II

18.05.2015 16:00

Domagalski Bartosz - Walasek Hubert

18.05.2015 17:00

Ostrowski Sebastian - Wojciechowski Sławomir

18.05.2015 18:00

Adamczyk Hubert - Czekała Piotr

 

KOLEJKA III

25.05.2015 16:00

Domagalski Bartosz - Ostrowski Sebastian

25.05.2015 17:00

Adamczyk Hubert - Walasek Hubert

25.05.2015 18:00

Czekała Piotr - Wojciechowski Sławomir

 

KOLEJKA IV

01.06.2015 16:00

Domagalski Bartosz - Adamczyk Hubert

01.06.2015 17:00

Czekała Piotr - Ostrowski Sebastian

01.06.2015 18:00

Wojciechowski Sławomir - Walasek Hubert

 

KOLEJKA V

03.06.2015 15:00

Domagalski Bartosz - Czekała Piotr

03.06.2015 16:00

Wojciechowski Sławomir - Adamczyk Hubert

03.06.2015 17:00

Walasek Hubert - Ostrowski Sebastian

 

UWAGA : Zawodnicy z miejsc I i II wystąpią w III Mistrzostwach Szczekocin w Tenisie Ziemnym

Burmistrz Miasta

mgr Jacek Lipa

Urząd Miasta i Gminy Szczekociny

ul. Senatorska 2
42-445 Szczekociny
tel.: 34 355 70 50
fax: 34 355 71 65
e-mail: umig@szczekociny.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.