Logo Gmina Szczekociny

News

News zdjęcie id 1396

SOLIDARNI W WALCE Z COVID-19

31.03.2021

 
 
 
 
 
Urząd Miasta i Gminy Szczekociny zakupił dwa ozonatory oraz dwa koncentratory tlenu!
 
Ozonatory emitują cząsteczki ozonu – trójatomowej odmiany tlenu o bardzo silnych antyseptycznych (antybakteryjnych i dezynfekujących) właściwościach. Z tego powodu ozonatory doskonale sprawdzą się w ogólnodostępnej części Urzędu, w której znajduje się KASA oraz Kancelaria Główna. Dodatkowo będziemy go wykorzystywać we wszystkich szkołach i placówkach oświatowych oraz w jednostkach podległych.

Chcemy, aby nasi interesanci czuli się bezpiecznie!” – komentuje Jacek Lipa Burmistrz Miasta i Gminy Szczekociny.
 
Koncentrator tlenu to urządzenie, które koncentruje oraz filtruje tlen pozyskany z otoczenia, dzięki czemu staje się on nieskończonym źródłem tego pierwiastka w formie gotowej do podania pacjentowi. W najbliższych dniach zostanie opracowana procedura, pozwalająca wypożyczać nasze koncentratory najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej Gminy. Informacje o złożeniu niezbędnych dokumentów oraz opis chorób kwalifikujących się na wypożyczania koncentratorów, pojawia się niezwłocznie na naszej stronie internetowej.
 
Każdego dnia, obserwując sytuację epidemiologiczną w naszym kraju i regionie, martwimy się o Państwa zdrowie. Mamy nadzieję, że tego typu działania pozwolą Państwu na większy komfort i siłę podczas walki z chorobą.
 
Życzymy wszystkim dużo zdrowia. Stosujmy się do zasady DEZYNFEKCJA – DYSTANS – MASECZKA!
 
#SzczekocinyRazem

 

Burmistrz Miasta

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.