Logo Gmina Szczekociny

News

News zdjęcie id 679

Dzień Edukacji Narodowej

12.10.2018

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele , Wychowawcy
Pracownicy Szkół i Przedszkoli

Szanowni Rodzice, Dzieci i Uczniowie

 

 

Dzień Edukacji Narodowej to Święto, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz o szczególnej roli społecznej Tych, którzy tę wartość codzienną pracą tworzą. Z tej okazji, składam wszystkim Państwu najserdeczniejsze podziękowania za Wasz codzienny trud wkładany w upowszechnianie i rozwój edukacji.

Drodzy Nauczyciele, niech Państwa praca na rzecz młodego pokolenia, przynosi jak najlepsze owoce oraz daje satysfakcję z realizacji misji, jaką jest troska o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia. Niech towarzyszy Państwu przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt, a każdy dzień pracy niech będzie urzeczywistnieniem wspaniałych pomysłów.

Wszystkim Rodzicom dziękuję za współpracę, współdziałanie oraz za wszelką pomoc włożoną w pracę społeczną na rzecz edukacji.

Wam, Drogie Dzieci oraz Uczniowie, życzę nieustającego zapału do nauki, niech zdobywanie wiedzy będzie dla was radością, a odkrywając swoje talenty, nie zmarnujcie żadnego z nich.

Wszystkim Państwu życzę cierpliwości, wytrwałości oraz niegasnącej energii w podejmowaniu codziennych wyzwań. Niech trudowi wkładanemu w upowszechnianie edukacji, towarzyszą zaufanie i szacunek w oczach innych.

 

 Z serdecznymi pozdrowieniami

Burmistrz Miasta

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.