Logo Gmina Szczekociny

News

News zdjęcie id 684

Szanowni Mieszkańcy

24.10.2018

Pragnę wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim, którzy 21 października 2018 r. podjęli decyzję o oddaniu na mnie swojego głosu w pierwszej turze wyborów samorządowych. Składam również gorące podziękowania tym z Państwa, którzy pomogli mi i wspierali mnie podczas trudnej kampanii wyborczej. Jestem bardzo wdzięczny za życzliwość, z jaką spotkałem się w czasie przedwyborczych rozmów z Państwem. Szczera troska o nasze wspólne dobro – lepszą przyszłość Miasta i Gminy Szczekociny była dla mnie naprawdę niezwykle budująca. Pomimo, iż nie przeszedłem do drugiej tury wyborów, jestem bardzo dumny, że 1105 osób wierzyło we mnie i mnie poparło, jestem dumny że 9 osób z mojego Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Rozwoju Gminy” zostanie Radnymi VIII kadencji Rady Miasta i Gminy Szczekociny, jestem dumny, że w Radzie Powiatu Zawierciańskiego w końcu mamy swojego przedstawiciela.

Kończąc moją działalność, pragnę serdecznie podziękować  wszystkim, których w czasie 8 lat mojej pracy na stanowisku Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny spotkałem na swojej drodze. Szczególne słowa podziękowania kieruję do Was, drodzy Mieszkańcy. Dziękuję, że dzięki Waszym głosom poparcia miałem możliwość reprezentowania naszej gminy przez ostatnie 8 lat. Naprawdę traktuję to jako wielkie wyróżnienie i zaszczyt. Miejsce, w którym żyjemy, nie jest jednym z wielu na mapie Polski – JEST WYJĄTKOWE! Mam tego świadomość i tym większa jest moja satysfakcja, że dane mi było pełnić tu funkcję Burmistrza. Odchodzę z urzędu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i choć niektórzy z Państwa zapewne nie są w pełni usatysfakcjonowani z moich działań, to jednak najważniejsza dla mnie jest moja własna uczciwa ocena, która dziś brzmi: „zawsze można więcej i lepiej”. Przez te 8 lat starałem się działać z wszystkich sił, angażując się w pracę w 100 %, dzięki czemu udało się w tym czasie dokonać wielu zmian na lepsze, chociaż nie zawsze było łatwo. Uważam, że warto było się starać, ciężko pracować, stawiać czoła często niesprawiedliwej krytyce, którą mam nadzieję zweryfikuje historia.

Przyszłość przed nami. Jako obywatel tej gminy, nadal będę interesował się sprawami naszego miasta i każdej miejscowości. Zachęcam do tego także wszystkich Państwa, którym los naszej Małej Ojczyzny nie jest obojętny. Mam ogromną nadzieję, że nowa ekipa rządząca, wykorzysta daną im szanse. Pracy jest bardzo dużo. Życzę mojemu następcy, aby udało mu się dotrzymać przedwyborcze obietnice i aby spełnił wszelkie oczekiwania oraz nadzieje w Nim pokładane. Nowej Radzie życzę przede wszystkim umiejętności dialogu, a także realizacji wszystkich planów dotyczących ich najbliższego otoczenia. Ja ze swojej strony deklaruję pomoc i wsparcie.

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w II turze wyborów samorządowych.

Pamiętajmy, że każdy głos ma wielką wartość.

 

Burmistrz Miasta

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.